O firmie

Firma Ekobud na rynku istnieje od dnia 1 marca 1985 roku. Głównym celem działalności jest świadczenie szerokiego wahlarza usług agrotechnicznych. Od początku istnienia Ekobudu towarzyszy nam jedna myśl przewodnia - "cokolwiek robisz - rób dobrze i w zgodzie z naturą!" I tak przez ponad 29 lat przy każdym, nawet najmniejszym projekcie ta myśl jest razem z nami.

 

Ekobud to projektowanie, budowa i pielęgnacja terenów zieleni: nasadzenia, wycinka i przycinka drzew również tych trudnodostępnych, przesadzanie dużych drzew, koszenie rozległych oraz mniejszych powierzchni trawiastych takich jak: stadiony, boiska, pasy drogowe, ogrody przydomowe itp.  - szczegóły w zakładce 'oferta'. Ekobud od wielu lat współpracuje z urzędami, gminami czy instytucjami. Wykonywaliśmy prace m.in. dla  Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Zakładu Usług Komunalnych, Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych czy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego oraz dla wielu urzędów miast i gmin. Efekty prac widać na skwerach, zieleńcach, w parkach czy w pasach drogowych. Ekobud  współpracuje z Międzynarodowym Towarzystwem Uprawy i Ochrony Drzew. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach.

 

Ekobud to fachowcy z ogromnym doświadczeniem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim stażem, która stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

 

Konsultujemy prace niestandardowe i ekstremalne oraz podejmujemy się ich wykonania.

 

Ekobud w zgodzie z naturą od 28 lat!