Profesjonalne usługi agrotechniczne

Ekobud to projektowanie, budowa i pielęgnacja terenów zieleni: nasadzenia, wycinka i przycinka drzew również tych trudno dostępnych, przesadzanie dużych drzew, koszenie rozległych oraz mniejszych powierzchni trawiastych takich jak: stadiony, boiska, pasy drogowe, ogrody przydomowe itp.
Od początku istnienia Ekobudu towarzyszy nam jedna myśl przewodnia - "cokolwiek robisz - rób dobrze i w zgodzie z naturą!"

Ekobud w zgodzie z naturą od 1985 roku

Firma Ekobud na rynku istnieje od dnia 1 marca 1985 roku. Głównym celem działalności jest świadczenie szerokiego wahlarza usług agrotechnicznych.

Ekobud to projektowanie, budowa i pielęgnacja terenów zieleni: nasadzenia, wycinka i przycinka drzew również tych trudnodostępnych, przesadzanie dużych drzew, koszenie rozległych oraz mniejszych powierzchni trawiastych takich jak: stadiony, boiska, pasy drogowe, ogrody przydomowe itp.  – szczegóły w zakładce ‘Oferta’. Ekobud od wielu lat współpracuje z urzędami, gminami czy instytucjami. Wykonywaliśmy prace m.in. dla  Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Zakładu Usług Komunalnych, Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych czy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego oraz dla wielu urzędów miast i gmin. Efekty prac widać na skwerach, zieleńcach, w parkach czy w pasach drogowych. Ekobud  współpracuje z Międzynarodowym Towarzystwem Uprawy i Ochrony Drzew. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach.

Ekobud to fachowcy z ogromnym doświadczeniem. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim stażem, która stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

Konsultujemy prace niestandardowe i ekstremalne oraz podejmujemy się ich wykonania.